Park maszyn

Zaawansowany technologicznie park maszynowy umożliwia szybką a zarazem precyzyjną obróbkę metali. Posiadamy 12 automatów tokarskich sterowanych numerycznie oraz jedną frezarkę.


Star SR32 typ JN

    Automat tokarski z przesuwnym wrzeciennikiem SR-32J został zaprojektowany specjalnie do ekonomicznego wytwarzania części toczonych w zakresie dużych średnic. SR-32JN jest wersję automatu tokarskiego SR-32J ze stałym wrzeciennikiem. Wersja ta pozwala na korzystanie ze sprawdzonych zalet Star również w przypadku toczenia konwencjonalnego.


Maks. średnica -Ø 32 mm


Star SR32 typ JN

Star SR10J

    Kompaktowa obrabiarka w dużej rodzinie! Automat tokarski CNC z przesuwnym wrzeciennikiem Star SR-10J jest kompaktowy, szybki i bardzo wydajny. Ustanawia on nowe standardy w dziedzinie obróbki skrawaniem CNC dla detali o średnicy do 10mm i oferuje użytkownikowi liczne zalety obróbki, które nie są normalnie dostępne w tym zakresie średnicy.  Duża wydajność, małe zewnętrzne wymiary i wysoki poziom standardowego wyposażenia zapewniają elastyczną produkcję Twoich detali. 


Maksymalna średnica-  Ø10 mm.

Star SR10J

Star SR-20J

    Następca sprawdzonego automatu tokarskiego SR-20R II – posiada większą moc i dodatkowe możliwości obróbkowe, co w połączeniu z nową konstrukcją i poprawioną ergonomiką pracy stanowi wspaniały stosunek jakości do ceny.


Maksymalna średnica- Ø20 mm

Star SR-20J

Star ECAS-32T

    Zapewnia "idealne" osiągi w obróbce skrawaniem w przypadku precyzyjnie złożonych komponentów wykorzystywanych nawet w przemyśle medycznym i lotniczym. Konfiguracja z dwiema głowicami w połączeniu z obszernym stanowiskiem narzędzi do przestrzeni roboczej zapewnia niezrównaną precyzje obróbki i wyjątkową wydajność przy zastosowaniu 11-osiowej konfiguracji sterowania firmy Star.


Maksymalna średnica- Ø32 mm

Star ECAS-32T

FABER CNC jest firmą certyfikowaną zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015.

Posiadany certyfikat spełnia podstawowe wymagania naszych klientów co do jakości produkcji.

certificates
certificates